Miniset nožů na sýr Monaco

Sada nožů na sýr Mini Monaco+ Black je jedinečná, stylová a vhodná pro všechny druhy sýrů. Pokud servírujete sýrové prkénko, tato kompletní sada nožů se k tomu naprosto dokonale hodí! Díky černému povlaku a prošívanému vzoru na čepeli jsou tyto ostré nože z nerezové oceli nepřilnavé.
1 149 Kč
Dostupnost: Skladem
Miniset nožů na sýr Monaco
Garance spokojenosti
Garance spokojenosti
Kvalitní výběr výrobků z Evropy
Kvalitní výběr výrobků z Evropy
NL, IT, CH, FR, SK
Rozumíme svému oboru
Rozumíme svému oboru
přes 20 let zkušeností
Rychlé doručení 2-3 dny
Rychlé doručení 2-3 dny

Detailní popis produktu

Vhodné pro všechny druhy sýrů
Tato praktická sada nožů obsahuje čtyři kompaktní nože na sýr. Každý nůž je vhodný pro určitý druh sýra. Nanášecí nůž použijte na čerstvé sýry a nůž s otvory v čepeli na měkké až polotvrdé sýry. Naberte kousky polotvrdého sýra pomocí hrotů na noži s vidlicovou špičkou a pomocí parmazánového nože rozlámejte tvrdé sýry.

Vysoce kvalitní nože na sýr
Tato sada nožů je součástí kolekce Monaco+. Tato kolekce byla vyvinuta s využitím více než 120 let zkušeností s výrobou sýrových nástrojů. Výsledkem je, že každý nůž na sýr má dokonalé vlastnosti, které vám usnadní řezání, jako je prošívaný vzor, černý nepřilnavý povlak a plochá rukojeť, která poskytuje extra pevný úchop.

Snadno se čistí
Po použití nože umyjte ručně. Trochu teplé vody a mýdla na nádobí udělá zázraky. Tímto způsobem budou čisté a připravené k opětovnému použití.