Neodolatelné kombinace; Jak se připravit na vánoční návštěvy

Vánoce jsou svátky klidu a pokoje a my vám je takové chceme dopřát. Už si nemusíte dělat starosti s tím, co připravíte, když k vám na návštěvu přijde rodina a nebo kamarádi, ani vymýšlet nápady na večerní zobání při pohádkách. Vánoční recepty můžete zase rychle schovat do šuplíku. S našimi tipy nebudete potřebovat nic víc, než trochu nádobí a nějaký ten příbor. 

 

Vánoční chill ve dvou

Plánujete Vánoční pohodu s vaší drahou polovičkou a nechcete trávit hodiny v kuchyni? Připravte si jednoduché obložené talíře a věřte nám, že takhle se ten váš ještě neolizoval. 

Magdin zaručený recept na pohodu ve dvou: Ananasový dip Voet spolu s mixem těch nejlepších sýrů (Basiron Pesto Verde, 100 týdenní Old Rotterdam a Kozí extra uleželý), mafiánské špalíky a kvalitní víno - doporučit můžeme třeba Ryzlink Vlašský z vinařství LAHOFER.

Jestli tohle neokoření váš večer, tak už nic! 

Když přijde rodina

Máte velkou rodinu, která k vám každoročně chodí mezi svátky? Komu by se chtělo pořád dokola chystat chlebíčky a česnekové jednohubky? Jde to ale i jinak a výsledkem bude stejně šťastná rodina. Čestné mafiánské.

Barča to loni vyzkoušela a doporučuje: přípravu obložených talířů s mafiánskými špalíky, bio mandlemi, řeckými na Slunci sušenými olivami, sýry Prima Donna, 36 týdenní Old Rotterdam, Farmář chilli, Farmář lanýž a samozřejmě nějakými těmi uzeninami. Našim bestsellerem je letos panenka s červeným vínem z řeznictví Bobr. 

Od jedné rodiny té druhé, přejeme šťastné a mlsné Vánoce! 

Setkání přátel 

Co by to bylo za Štěpána, kdybyste neměli možnost sejít se svými přáteli a známými? Souhlasíme, to by stálo za nic. Ale co kdybychom vám řekli, že vám doporučíme věci tak dobré, že už nikdy nebudete muset trávit hodiny přípravou pomazánek a chlebíčků? 

Častokrát se jen bojíme vyzkoušet něco nového, ale věřte nám, že tohle za to stojí a jediné, co pro to musíte udělat je vše otevřít, nakrájet a degustovat. 

Na přátelské setkání a degustace je mistrem náš samotný kápo Cheese Mafia Martin. Ten se rád postaví za tyto tipy: Medovo-koprový dip Voets, výběr sýrů (Basiron Pesto Jalapeno, Farmář lanýž, Prima Donna Maturo a Old Amsterdam a mix holandských sýrů, které už ani nemusíte krájet), pečené olivy, olivy Kalamata, mafiánské špalíky, Jean Brunet paštiky a pastrami z řeznictví u Bobra.

Nezapomeňte tu hostinu doplnit pořádným pitím. Skvělé je třeba víno Ampleos Hibernal, nebo Ryzlink Rýnský z vinařství Hort

Pohoštění pro babičku

I babičky si během Vánoc zaslouží speciální péči. A pokud ta vaše, stejně jako ta od naší Móni miluje sladké, řešení se nabízí úplně samo. 

Móňa radí: kousek, nebo raději celý kus Marlenky a trošku něčeho ostřejšího na zahřátí. 

Výborný je třeba medový likér s propolisem od St.Ambrosius, která nejen skvěle chutná, ale má také pozitivní účinky na zdraví. Obsahuje totiž Propolis, což  je přírodní včelí medicína s dezinfekčními, imunitu posilujícími, antibiotickými a hojivými vlastnostmi. 

Něco dobrého pro děti

Jirka doporučuje za všechny své i sousedovic děti, alespoň dvě balení. 

Hledáte něco, čím se zavděčíte i těm nejvybíravějším dětem? Není to sice úplně bez cukru, ale je to bez chemických přísad a konzervačních látek. Je to Marlenka!  Díky svému složení nese jako jediný dort v České republice označení NATURAL PRODUCT.

 

Ale to hlavní, už doma stejně máte. Lásku, klid a pohodu. Přejeme vám krásné prožití svátků a šťastné a mlsné Vánoce! 
Cheese Mafia #laFamilia