Chilli omáčka Gringo Bandito - Spicy yellow

Složení: Voda, destilovaný ocet, paprička scotch bonnet, habanero, mexická cibule, česnek, sůl, koření, xanthanová guma.
230 Kč
Dostupnost: Skladem
Chilli omáčka Gringo Bandito - Spicy yellow
Garance spokojenosti
Garance spokojenosti
Kvalitní výběr výrobků z Evropy
Kvalitní výběr výrobků z Evropy
NL, IT, CH, FR, SK
Rozumíme svému oboru
Rozumíme svému oboru
přes 20 let zkušeností
Rychlé doručení 2-3 dny
Rychlé doručení 2-3 dny

Detailní popis produktu

Jestliže vám osoba na této lahvičce někoho připomíná tak je tomu správně. Tou osobou není nikdo jiný než Dexter Holland, frontman skupiny The Offspring. Dexter není znám jen pro svou uměleckou činnost, spousta lidí po celém světě ho zná i díky jeho úžasným chilli omáčkám. Začal je vyrábět pro své kamarády hudebníky a těm omáčky tak zachutnaly, že postupem času je začal vyrábět i pro běžné zákazníky a v současné době je vyváží do celého světa. A jsou skvělé. Parádní autentické mexické omáčky, tak jak si je můžete dát přímo v Mexiku.
Perfektní k jakýmkoli mexickým pokrmům, na vajíčka, na pizzu, jednoduše přidejte všude tam, kde chcete cítit skvělou chuť čerstvých papriček.

Gringo Bandito Spicy Yellow Scotch Bonnet Hot Sauce

Čerstvá novinka z produkce kalifornských Gringo Bandito. A stojí za to. O pálivost se starají scotch bonnet a habanero papričky, chuť dokresluje mexická cibule, česnek a koření. Další lahůdka mexické kuchyně.