Bezlepkový medový dortík MARLENKA® s vlašskými ořechy 100 g

Bezlepkový medový dort MARLENKA® s oříšky je vyroben podle přísných potravinářských standardů a je BEZ konzervačních látek a BEZ umělých barviv.
55 Kč
Dostupnost: Skladem
Bezlepkový medový dortík MARLENKA® s vlašskými ořechy 100 g
Garance spokojenosti
Garance spokojenosti
Kvalitní výběr výrobků z Evropy
Kvalitní výběr výrobků z Evropy
NL, IT, CH, FR, SK
Rozumíme svému oboru
Rozumíme svému oboru
přes 20 let zkušeností
Rychlé doručení 2-3 dny
Rychlé doručení 2-3 dny

Detailní popis produktu

Medový dort MARLENKA® je vyráběn podle staroarménské rodinné receptury z těch nejkvalitnějších surovin bez použití konzervačních látek a syntetických barviv. Pro jeho vyjímečnou kvalitu a také mimořádnou trvanlivost mu byla Ministerstvem zemědělství České republiky udělena značka národní kvality KLASA.

Bezlepkový dort MARLENKA® s oříšky pečeme pro všechny, kteří si vzhledem ke svým speciálním požadavkům na výživu nemohou dovolit klasickou verzi našeho medového dortu.

Osloví Vás tradiční chutí, vyladěnou recepturou, vláčným korpusem a lahodným krémem.

Složení: Zahuštěné mléko slazené s kakaem (mléko, cukr, glukózový sirup, kakaový prášek), margarín [palmový tuk, plně ztužený kokosový tuk, voda, řepkový olej, jedlá sůl, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, slunečnicový lecitin), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, barvivo (beta-karoten), vitaminy (A,D)],  cukr,  vaječná melanž, rýžová mouka, med 3,8 %, bambusová vláknina, ořechy vlašské1,3 %, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), psyllium 0,16 %, přírodní vanilkové aroma