449 Kč

Na dotaz - Vždy garantujeme nejvyšší kvalitu zboží, proto během prázdnin vzhledem k vysokým teplotám, tento druh zboží neprodáváme.
ks

K lásce k vínu byl Pierre Richard veden otcem už od raného dětství. V roce 1896 koupil Pierre Richard kus divoké země zvané Pointe de l'Évêque a starou rustikální farmu zakořeněnou na okraji rybníků, kterou s nadšením renovoval. Každý rok sám vyvíjí své vlastní receptury, a výběr pak řídí podle konkrétních vlastností ročníku. Hned první produkce sklidila uznání i ocenění a tak Pierre Richard vytvořil vlastní řadu původních regionálních červených vín, která nazval Mon Rouge Pif. Vinařství Pierra Richarda pravidelně získává ocenění doma i v zahraničí a je držitelem několika prestižních zlatých medailí z Paříže. Výhradně ruční sběr, tradiční zpracování, původní technologie a v neposlední řadě vlastní výroba dubových sudů činí z tohoto vinařství jednoho z posledních typických představitelů regionu. Více

Kód produktu: Prdkt00319Doprava a platba

Růžové víno tmavě růžové barvy s intenzivním aroma jahod, malin a vyváženou chutí s dlouhým ovocným a karamelovým závěrem. Hodí se k předkrmům, grilovaným masům a mladým sýrům typu gouda.

Barva: růžové
Kategorie: suché
Ročník: 2018
Objem: 0,75 L
Alkohol: 13 obj. %
Zbytkový cukr: 
Teplota podávání: 8-10°C
Země původu: Languedoc-Roussillon, Francie

Druh nápoje Vína
Původ vín Francie