Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

69 Kč

ks

Základem tohoto skvělého, lehkého sýru je poctivá holandská Gouda. Mistři sýraři pak do sýrového těsta vkládají nasekané sušené rajčata, bylinky, piniové oříšky a olivový olej. Sýraři si pro jeho výrobu vybírají to nejlahodnější Goudu, nádherně vyzrálá rajčata a kvalitní bylinky. Gouda se vyrábí podle tradiční holandské receptury a zraje přirozenou cestou. Holandský sýr Pesto Rosso je plný slunce a fantastických chutí. Více

Výrobce: Cheese Mafia s.r.o.Kód produktu: Prdkt00059Doprava a platba

Basiron je nejpřekvapivější nizozemská značka sýra. Inovativní kombinace smetanového sýra s jedinečnými přísadami a barvami činí Basiron oblíbeným mezi spotřebiteli z celého světa. Barevné sýry Basiron se vyrábí v tradiční sýrárně v Overijsselu a přirozeně zrají na dřevěných deskách. Sýr tak zůstává lahodně měkký a krémový a zároveň umožňuje optimální rozkvět chuti. Gouda Pesto Rosso je sýr plný lahodných, červených rajčat, čerstvých italských bylinek – oregana a česneku, piniových oříšků a olivového oleje. To spolu se sýrem vytváří symbiózu chutí a činí z něj krále mezi ochucenými sýry.

Náš tip: Skvěle se hodí na sýrové talíře, kde se bude vyjímat svou zářivě červenou barvou. Je ale výborný i na těstoviny a různé úpravy rýže.

Tip sommeliera: Servírujte se suchým bílým vínem. 

Složení:
Alergeny: mléko a mléčné kultury
Doba zrání: 3 měsíce
Skladování: při teplotě 15-18˚C
Tuk v sušině: 50%
Země původu: Holandsko