Jsme Cheese Mafia!

Milujeme sýry, delikatesy a dobré víno! Kdo nás zná, tak si jitě ihned vybaví neodolatelnou vůni sýra a polkne naprázdno.

U nás si každý přijde na své. Podívejte se na naši nabídku dárkových balení, které jsme si pro vás připravili. Balíčky, bedýnky či koše pro Vás nakombinujeme za libovolnou cenu dle vašeho přání. Nabízíme spoustu delikates jako jsou vína z Francie i Moravy, olivy z Řecka, mandle ze Španělska, domácí uzeniny od Bobra a sýry ze všech koutů světa.

Troška historie:
Sýru a vínu se věnujeme už 15 let. Tehdy jsme otevřeli svůj první obchůdek pod franšízou Cheesy Trade. Jak šel čas, zjistili jsme, že si to chceme vzít na vlastní triko a osamostatnili jsme se pod jménem Boutique Gurmán. Prodejen se otevřelo následně několik a abychom vám nabídli jen to nejlepší, vytvořili jsme nové spolupráce se známými značkami. Ukázali jsme se na nejednom festivale, či slavnostech.

Aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se vydat se dobrodružnější cestou a vznikla Cheese Mafia. Nejen kvůli Covidu, ale také kvůli dostupnosti pro ne-moraváky jsme se rohodli otevřít pro vás eshop. 

Náš kamenný obchůdek najdete nedaleko města Ostravy, pod vrcholky Beskyd a krůček od řeky Ostravice, kde se rozléhá Frýdecké náměstí a s ním i naše prodejna Cheese Mafia. Díky našim sýrům nepotřebujete mapu váš nos vás zavede přímo ke dveřím!

Jeho pohodovou a gurmánskou atmosféru se pokoušíme přenést i do našeho eshopu.

Tým Cheese Mafia #LaFamillia