Mafiáni nemají nikdy času nazbyt. A protože se nás hodně ptáte, rozhodli jsme se vám ušetřit práci a odpovědět na nejčastější a nejpalčivější dotazy, které nám posíláte. 

NÁKUPNÍ PROCES

1. Jak u vás můžu zaplatit? 
Podporujeme platbu platební kartou, bankovním převodem, rychlé online platby, Google pay a GoPay. 

2. Jak mi doručíte objednávku a jak dlouho to trvá?
K zasílání našich produktů používáme služby České Pošty, Zásilkovny i PPL. Zboží většinou odesíláme do 1-2 pracovních dní dle dostupnosti produktů. Protože chceme, aby bylo vše co nejčerstvější, nedržíme velké skladové zásoby. Pokud jsi z okolí Frýdku-Místku, můžeš si balíček vyzvednout i u nás na prodejně. 

3. Co když chci změnit, nebo zrušit objednávku?
Každý máme právo změnit názor. Pokud chceš změnit, či zrušit svou objednávku kontaktuj nás co nejdříve na telefonním čísle +420 776 333 338 nebo na emailové adrese info@cheesemafia.cz a my uvidíme, co se dá dělat.

4. Co když chci vrátit, nebo reklamovat objednávku?
Doufáme, že se to nestane, ale pokud ano, konkrétní návod najdeš tady. 

5. Kde mohu zjistit, kdy neskladníte produkt, který je nyní vyprodaný?
Stačí, když si u konkrétního produktu nastavíš hlídacího psa. Ten to pohlídá za tebe a v momentě, kdy tvůj vysněný výrobek znovu naskladníme, pošle ti zprávu přímo do emailové schránky. 

6. Jak balíte zásilky?
Jako profesionálové. Od letoška máme stylové krabice, ve kterých můžeš svůj balíček očekávat. Pokud si u nás objednáš víno, zabalíme ho navíc do bublinkové fólie, ať z něj máš víc, než špinavý koberec a celou krabici ještě vložíme do ochranné fólie. 

7. Je možné váš balíček poslat jako dárek?
Jasně. Děláme to často a děláme to rádi. Fakturu do balíčku nikdy nedáváme. Šetří to stromy a nekazí to překvapení. Pokud máš specifický požadavek, můžeme na krabici například napsat jméno nebo krátkou zprávu. Naše Magda je mafiánsky dobrá kaligrafka. 

VÝROBKY

8. Jakou trvanlivost mají masové výrobky?
Většina čerstvých masových výrobků má trvanlivost 14 - 21 dní. Maďarská klobása má trvanlivost jeden měsíc a paštiky až dva roky. 

9. Jakou trvanlivost mají sýry?
Vakuované sýry mají trvanlivost 35 dní.

10. Co když si chci vytvořit vlastní balíček?
Kdo by nechtěl. Pokud máš specifickou prosbu či přání, neváhej a napiš nám na náš email info@cheesemafia.cz. Rádi ti pomůžeme vytvořit balíček přesně podle tvých představ.

OSTATNÍ

11. Co když chci odebírat větší množství vašich výrobků na svou vlastní prodejnu?
Pššt. Neprozraď naše tajemství. Pokud máš zájem odebírat od nás naše sýry, vína, uzeniny, nebo jiné delikatesy v sudech, na vozech nebo lodí napiš nám prosím na náš email info@cheesemafia.cz

12. Proč se stát členem Cheese Mafia Clubu? 
Protože budeš první, kdo se dozví o našich speciálních akcích, slevách a exkluzivních nabídkách. Nebudeme tě otravovat více, než dvakrát měsíčně, ale ujistíme se, že to stojí za to.

Žádná položka

Neodolatelné kombinace; Jak se připravit na vánoční návštěvy

Vánoce jsou svátky klidu a pokoje a my vám je takové chceme dopřát. Už si nemusíte dělat starosti s tím, co připravíte, když k vám na návštěvu přijde rodina nebo kamarádi, ani vymýšlet nápady na večerní zobání při pohádkách. Vánoční recepty můžete zase rychle schovat do šuplíku. S našimi tipy nebudete potřebovat nic víc, než trochu nádobí a nějaký ten příbor. 


Kouzlo fondue a raclette; 5 receptů na perfektní Silvestr

Fondue a Raclette

Pokud už jste vyčerpali všechny nápady, jak trávit chladné zimní večery, se svým partnerem, partnerkou, přáteli, nebo rodinou jste na správném místě. Poradíme vám jak na raclette a fondue a prozradíme vám naše ověřené recepty a triky. Jednodušší už to být nemůže!