Zdraví vás Cheese Mafia!

Milujeme sýry, delikatesy a skvělá vína! Kdo nás zná, tak si jistě hned vybaví neodolatelnou vůni sýra a polkne naprázdno. Ten kdo nás nezná, dělá velkou chybu! U nás si každý přijde na své.

Sýru a vínu se věnujeme už 13 let. Tehdy jsme otevřeli svůj první obchůdek s těmito delikatesami pod franšízou Cheesy Trade. Ale jak šel čas, osamostatnili jsme se a začali si ze světa dovážet vlastní dobroty pod jménem Boutique Gurmán.

Prodejen se otevřelo následně několik a vytvořili jsme nové spolupráce se známými značkami. Ukázali jsme se na nejednom festivale, či slavnostech.

Abychom se pro vás stali dostupnějšími rozhodli jsme se připravit eshop. Nejen kvůli dnešní těžké době, ale také, že jsou naše obchůdky na Moravě a ne každý se do nich bohužel kvůli vzdálenosti dostane.

Náš obchůdek najdete nedaleko města Ostravy, pod vrcholky Beskyd a krůček od řeky Ostravice, kde se rozléhá Frýdecké náměstí a s ním i naše prodejna Boutique Gurmán. Díky našim sýrům nepotřebujete mapu váš nos vás zavede přímo ke dveřím!

Jeho pohodovou a gurmánskou atmosféru se vám pokusíme přenést do našeho eshopu. Věříme, že se při vybíraní delikates budete cítit jakobychom vám je prodávali „na živo“ a doufáme, že si na nás vzpomenete při vychutnávání našich dobrot.

Tak šup, pojď te se podívat, co nabízíme!