Nevíš, co si objednat? Vyber si z naší široké nabídky předem sestavených dárkových balíčků nebo pořiď dárek ve formě dárkového poukazu v různých hodnotách.

Pokud máš chuť vařit, ale nejsi zrovna Zdeněk Pohlreich a zalíbil se ti jeden z našich receptů, můžeš si objednat vše v jedné krabici a my ti k tomu přihodíme i přesné instrukce. Romantická večeře, nebo rodinná oslava tak nikdy nebyla jednodušší. 


Kouzlo fondue a raclette; 5 receptů na perfektní Silvestr

Fondue a Raclette

Pokud už jste vyčerpali všechny nápady, jak trávit chladné zimní večery, se svým partnerem, partnerkou, přáteli, nebo rodinou jste na správném místě. Poradíme vám jak na raclette a fondue a prozradíme vám naše ověřené recepty a triky. Jednodušší už to být nemůže!


Proč jíst chilli: 7 zdravotních benefitů chilli papriček

Chilli papričky se stávají hlavním pilířem našich spíží a špajzů díky nezaměnitelné chuti a zdravotním přínosům, které mohou pomoci předcházet některým z nejčastějších civilizačních chorob. Někteří ho milují a jiní ho nenávidí. Chilli papričky a jejich využití znali Indiáni už od 6 tisíciletí př.n.l. Proč byste měli jít v jejich šlépějích a jíst chilli pravidelně? Jaké zdravotní benefity mají chilli papričky?